Ana içeriğe atla

Doç. Dr. Adem ONAT

Makine ve Metal Teknolojileri Bölümü

Doç. Dr. Ömer Hulusi DEDE

Çevre Koruma Teknolojileri Bölümü

Bölüm Başkanı
ohdede@subu.edu.tr

Dr. Öğr. Üyesi Aydın BAĞDAT

Muhasebe ve Vergi Bölümü

Dr. Öğr. Üyesi Cevdet ÇAYIR

Yönetim ve Organizasyon Bölümü

Dr. Öğr. Üyesi Erdinç İLHAN

Makine ve Metal Teknolojileri Bölümü

Dr. Öğr. Üyesi Esin CEVRİOĞLU

Yönetim ve Organizasyon Bölümü

Dr. Öğr. Üyesi Ezgi TANRIVERDİ

Pazarlama ve Reklamcılık Bölümü

Dr. Öğr. Üyesi Gazi Kamil EREL

Makine ve Metal Teknolojileri Bölümü

Dr. Öğr. Üyesi Hanife İRİS

Çevre Koruma Teknolojileri Bölümü

Dr. Öğr. Üyesi Hüseyin İSKENDER

Muhasebe ve Vergi Bölümü

Dr. Öğr. Üyesi Hüseyin YELGİN

Makine ve Metal Teknolojileri Bölümü

Dr. Öğr. Üyesi İsmail GÜMÜŞ

Muhasebe ve Vergi Bölümü

Dr. Öğr. Üyesi Muhammet Server FIRAT

Elektrik ve Enerji Bölümü

Bölüm Başkanı
mfirat@subu.edu.tr

Dr. Öğr. Üyesi Mehmet KARAKAŞ

Makine ve Metal Teknolojileri Bölümü

Dr. Öğr. Üyesi Muharrem ÖÇALAN

Pazarlama ve Reklamcılık Bölümü

Dr. Öğr. Üyesi Mustafa DENKTAŞ

Makine ve Metal Teknolojileri Bölümü

Dr. Öğr. Üyesi Nursel Kıratlı YILMAZÇOBAN

Çevre Koruma Teknolojileri Bölümü

Dr. Öğr. Üyesi Özkan SARIKAYA

Makine ve Metal Teknolojileri Bölümü

Dr. Öğr. Üyesi Serkan DERELİ

Bilgisayar Teknolojileri Bölümü

Dr. Öğr. Üyesi Vacide KARAMAN

Büro Yönetimi ve Sekreterlik Bölümü

Öğr. Gör. Dr. Aykut YILMAZ

Toptan ve Perakende Satış Bölümü

Öğr. Gör. Dr. Nazire Pınar TANATTI

Çevre Koruma Teknolojileri Bölümü

Öğr. Gör. Ayşe Zeynep BARÇIN

Makine ve Metal Teknolojileri Bölümü

Öğr.Gör. Abdurrahman ÇETİN

Makine ve Metal Teknolojileri Bölümü

Öğr.Gör. Ahmet POLAT

Makine ve Metal Teknolojileri Bölümü

Öğr. Gör. Beyza KESKİN

Yönetim ve Organizasyon Bölümü

Öğr. Gör. Cemil GÜVENDİ

İnşaat Bölümü

Öğr. Gör. Ekrem ES

Gazetecilik ve Habercilik Bölümü

Öğr. Gör. Fatma Büşra POLAT

Yönetim ve Organizasyon Bölümü

Öğr. Gör. Ferda BOZKURT

Bilgisayar Teknolojileri Bölümü

Öğr. Gör. Ferudun UYSAL

Elektronik ve Otomasyon Bölümü

Öğr. Gör. Fevziye Gözde GÖKPINAR

Bilgisayar Teknolojileri Bölümü

Öğr. Gör. Furkan KORKMAZ

Elektronik ve Otomasyon Bölümü

Öğr. Gör. Günsel KOCABIÇAK

Makine ve Metal Teknolojileri Bölümü

Öğr. Gör. Hacı Emin SÖNMEZ

Makine ve Metal Teknolojileri Bölümü

Öğr. Gör. Hülya DEMİREL

Çevre Teknolojileri Bölümü

Öğr. Gör. Hüseyin ÖZKAYA

Makine ve Metal Teknolojileri Bölümü

Öğr. Gör. İlker AKALAN

Yönetim ve Organizasyon Bölümü

Öğr. Gör. İsmail GAYRETLİ

Elektrik ve Enerji Bölümü

Öğr. Gör. İsmail ÖYLEK

Bilgisayar Teknolojileri Bölümü

Öğr.Gör. İzzet DEĞİRMENCİ

İnşaat Bölümü

Öğr. Gör. Kurban ÖNTÜRK

İnşaat Bölümü

Öğr. Gör. Mehmet YILMAZ

Elektrik ve Enerji Bölümü

Öğr. Gör. Merih GÜNGÖRSÜN

Büro Hizmetleri ve Sekreterlik Bölümü

Öğr.Gör. Metin SALTIK

Elektronik ve Otomasyon Bölümü

Öğr. Gör. Mükremin AY

Elektronik ve Otomasyon Bölümü

Öğr. Gör. Mümtaz PAK

Makine ve Metal Teknolojileri Bölümü

Öğr. Gör. Nalan ÜSTÜNTAŞ

Gazetecilik ve Habercilik Bölümü

Öğr. Gör. Oya BAYILMIŞ

Büro Hizmetleri ve Sekreterlik Bölümü

Öğr. Gör. Ömer Sezai AYKAÇ

Yönetim ve Organizasyon Bölümü

Öğr.Gör. Özkan CANAY

Bilgisayar Teknolojileri Bölümü

Öğr. Gör. Sadiye ÇAVUŞ

Elektrik ve Enerji

Öğr. Gör. Seda Gökdemir EKİCİ

Toptan ve Perakende Satış Bölümü

Öğr.Gör. Selami BATTAL

Elektrik ve Enerji Bölümü

Öğr. Gör. Selcen VODİNALI

Pazarlama ve Reklamcılık Bölümü

Öğr. Gör. Sevinç ERDEMLİ

Makine ve Metal Teknolojileri Bölümü

Öğr. Gör. Songül DÖĞER

Yönetim ve Organizasyon Bölümü

Öğr. Gör. Sıtkı GÜRDRAMA

Yönetim ve Organizasyon Bölümü

Öğr. Gör. Veli TUTAŞ

Makine ve Metal Teknolojileri Bölümü

Öğr. Gör. Zekeriya ÖZDEMİR

Elektrik ve Enerji Bölümü

Öğr. Gör. Zülfikar ÖZÇELİK

Gazetecilik ve Habercilik Bölümü